• Info a Foto
  • Popis
  • Info o dívce
  • Kontakt
  • Návštěvnost
  • Topovat
  • Upravit
img-0197.jpg
iva-maska-2.jpg
iva-vanocni.jpg
wp-20161229-021-2.jpg
Zobrazit celou fotogalerii

Tetovaná dračice

Adresa Praha Žižkov, Praha Zobrazit na mapě
E-mail ivonismasaze@seznam.cz
Napsat zprávu
Telefon podniku 778 713 716


tel: 778713716 tel: 778713716
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má jednu dívku
zobrazit dívky
Jazyky Česky Anglicky Německy Slovensky Francouzsky Rusky Španělsky Italsky
ID 3060

Základní info o privátu

Máš rád divošky a exotiku? Pak jsem tu pro tebe. Opálená potetovaná dračice, která Tě svými drápky dokáže přivést až na vrchol rozkoše. Ovládám speciální techniky masáže těla a přirození. Toužíš-li po intenzivnějším kontaktu, pak mám pro tebe připrav... Více »enou Body to Body masáž obohacenou o prvky havajského stylu. Přijď mě navštívit a uvidíš, že nebudeš litovat. Pokud na tebe budu příliš žhavá, můžeme to zjemnit společným mycím rituálem. Těším se na tebe. Dračice Ivonis

Vánoční masáž
Chceš se zase těšit na Vánoce jako malý kluk? Přijď si pro dáreček ke mně. Můžu pro tebe být něžnou Santovou pomocnicí. Nebo se za ni můžu jen převléci a ukázat ti svůj skrytý ďábelský temperament. A dárečků můžeš dostat, kolik sám zvládneš.

Erotická masáž
Dej odpočinout svému tělu i duši. Oboje dokážu uspokojit kombinací relaxační masáže s prvky erotiky. Nejen že dynamickými pohyby rukou namasíruji celé tvé tělo, ale zároveň probudím tvoji sexuální energii, která ti dá pocit znovuzrození. Uvidíš, že tvůj orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

Body to Body s příchutí Havaje
Začneme společnou sprchou, po které si tě položím na lehátko. Nejprve si tě rozmasíruji a pohýčkám zezadu. Až ucítím, že jsi dostatečně vzrušený, otočíš se mi na záda a pravá vášeň bude moci začít. K masáži využiji CELÉ své tělo a budu tvůj orgasmus oddalovat dokud sama budu chtít. A věř, že tě dokážu trápit hodně dlouho. Třeba i hodinu a půl.

Relaxační/sportovní masáž
Navenek možná působím jemně, s tvým ztuhlým svalstvem se ale mazlit nebudu. Pokud máš v sobě fyzické i psychické napětí, svěř se do mých zkušených certifikovaných rukou a budeš zase skály lámat. Neprovádím žádné ničemu nepomáhající šimrání, ale pořádnou sportovní masáž přesně podle potřeb tvého těla. Poznám kde je třeba přitlačit a rozhodně se toho nebojím.SPECIALITA dne-HAVAJSKÁ KOUPEL & MASÁŽ na 1,5 h za SUPER CENU. Jedna masérka si vás umyje a naladí všechny vaše partie na pokračovaní s druhou masérkou, která vám vzruší všechny smysly při HAVAJSKÉ erotické masáži s prvky tance a doteky BODY to BODY po celém těle. Jste připraveni zažít nepoznané a okusit exotické dobrodružství. MY ANO.


« Méně

Otevírací doba

Pondělí
10:00 - 23:00
Úterý
10:00 - 23:00
Středa
10:00 - 23:00
Čtvrtek
10:00 - 23:00
Pátek
10:00 - 23:00
Sobota
10:00 - 23:00
Neděle
10:00 - 23:00
Ivonis
Zobrazit celou fotogalerii

Ivonis

Sexy tetovaná dračice

Věk: 31 let Prsa: č. 2 Výška: 168 cm Váha: 57 kg
Barva vlasů: Černá Délka vlasů: Dlouhé Míry: Barva očí: Hnědé

Máš rád divošky a exotiku? Pak jsem tu pro tebe. Opálená potetovaná dračice, která Tě svými drápk...

Kontaktovat Tetovaná dračice

Mám zájem o Váš e-mail Telefon
Opište text z obrázku do textového poleCaptcha

Statistika zobrazení

dnes 8
týden 425
měsíc 2960
Celkem 18534