Dnes mě bohužel nezastihnete (nepracuji), zkuste to prosím jiný den. Nabízíme Vám alternativy v okolí:

Privát Privat - Girls

Privat - Girls

4 dívkyDnes 10:00 - 22:00Jihočeský, České Budějovice
Privát Adriana

Adriana

1 dívkaDnes 10:00 - 21:00Jihočeský, České Budějovice

Volná pozice

Zvyšte efektivitu své inzerce

Získat VIP pozici
  • Info a Foto
  • Popis
  • Dívky z privátu
  • Návštěvnost
  • Topovat
  • Upravit
Zobrazit celou fotogalerii

Privat fantazie

ID - 230
V. Nezvala, České Budějovice , Jihočeský kraj   »


Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
E-mail Skrytý
Dívky Zobrazit všechn 0 dívek z tohoto privátu
zobrazit dívky
Jazyky Česky Anglicky Německy Španělsky

Základní info o privátu

PRIVÁT UŽ NEFUNGUJE !!!

Je nám moc líto, že jsme museli provoz našeho privátku ukončit. Někteří z Vás se zajímali proč, jestli nám to nešlo nebo jaký důvod to má. Ne, nekončíme z toho důvodu, že nám to nešlo, dalo by se říci spíš, že končíme proto... Více », že nám to šlo moc dobře.

Někomu vadilo, že se stále zlepšujeme a náš privátek skvěle funguje.
Postupně přibývalo telefonátů od mužů, kteří se objednali a pak nepřišli. To jsme si ještě myslely, že za to můžete Vy, norníci. Bylo stále těžší dodržovat smluvený čas, když každý druhý objednaný nepřišel a často jsme zbytečně odmítali některé z Vás. Ale třeba za to opravdu mohli skuteční klienti, kdo ví, každopádně když k nám do bytu vtrhla banda cizích chlapů a začali vše prohledávat (ještě že tam zrovna nebyl žádný klient) a chovali se arogantně až agresivně (musí se jim ale přiznat, že nic neukradli ani nezdemolovali byt), tak už bylo jasné, že nás asi někdo nemá zrovna rád. O celém incidentu se zmiňuje na fóru norník uživatel pokondrlive (pravděpodobně jeden ze zúčastněných):
„privat fantazie-to je jedna velka špína.byl tam kamoš a ani se nezouval,aby si nezašpinil ponozky. proste panelak.nez dojdes do5.patra potkas xlidí.a nejlepsi babicka ve 2.patre,kdyz se te zepta kam panacku jdes?a ta umakartova koupelna,super.“
Má pravdu chlapec, po jejich odchodu tam skutečně byla velká špína, opravdu se totiž nezouvali. Šli do 5.patra pěšky, nejspíš proto, že se nevešli do výtahu a také asi nechtěli být na kameře v něm (nevadí, jsou na kameře u vchodu). Hned jak napsal pokondrlive tento příspěvek bylo jasné o koho jde, kolik lidí totiž chodí do 5.patra pěšky a baví se o svých zážitcích z privátů s kamarády. Vzhledem k překvapivé pravdivosti tohoto příspěvku se domnívám, že se přihodil i incident s babičkou ve 2.patře :-) Ani se nedivím, že jí několik po schodech se plížících chlapů jak hory přišlo podezřelých.

Na norníka a mashera se přihlašuje i uživatel nestranik, který převezme štafetu v očerňování našeho privátu, budu citovat – nezáživná místa, většinou přesvědčující nás o jeho upřímnosti, jsou pro délku textu vynechány „…
Privat FANTAZIE - to je privát samých lží a faků, majitele (drogový dealer a pěstitel marihuany - Pit..ek) zná asi část ČB a jeho bráchu (drogový vařič v mladém) zná skoro půlka ČB a jelikož jim došli peníze na výrobu drog, tak se jeden z nich rozhodl právě založit privat Vltava, odkud je ale lidi po čase vyhodili, tak hledali jiné místo a to našli v S.Vrbném - Privat Fantazie, kde jsou taky v paneláku, a co vím, tak tam mají taky už začínající problémy se sousedy. Dívky, které tam občas jsou, viz "Simonka" apod. jsou jen lživý FAKE, pač privat jim absolutně nevydělává a aby dostali co nejvíce klientů, tak se snaží to nahnat jakoby novýma holkama a je logické, když přijde zákazník a určitá holka tam zrovna není, tak sem tam zkusí jinou holku, když už se trmácel nějakou cestu a bud vkročí, nebo nevkročí - respektive vsází na psychologii klienta! A dále si privat Fantazie myslí, že když si na stránkách nap...at.cz nakliká pomocí F5 návštěvnost (důvěryhodný zdroj), tak že si tím něco pomůže, určitě ne! … "

Po úporném několikahodinovém hledání se mi podařilo sesbírat střípky pravdy i v tomto textu: P. brácha je skutečně „drogový vařič v mladém“, to nemáme problém přiznat (což by asi problém byl, kdybychom s ním byli nějak spojeni) a nevím, co to má co dělat s naším privátem, skoro půlka ČB totiž ví, že se oba bráchové nesnášejí a důvodem jsou právě drogy. To si lze snadno ověřit a doufám, že to nestranik udělá, když chce mít takový „přehled o dívkách a privátech v ČB“. Náš privát s drogami nikdy nic neměl a očerňovat nás tímto způsobem mi přijde neskutečně podlé, protože se člověk nemůže pořádně bránit jako třeba v případě FAKE Simonky a fake fotek. Že fake fotky nepoužíváme a Simonka je skutečná o tom se někteří z Vás přesvědčili na vlastní oči (a nejen oči), svědčí o tom příspěvky na obou fórech, které nás moc potěšili :-) děkujeme, jsme moc rády, že se Vám u nás líbilo a že jste se nás zastali :-*
Zmíňka o návštěvnosti na naprivátu v závěru textu mi přišla úsměvná. Taky nevidím smysl této činnosti… :-)

S notnou dávkou fantazie se dá v textu najít ještě druhý střípek pravdy: „a co vím, tak tam mají taky už začínající problémy se sousedy“. To už se nestranik dostává k pokračování celého příběhu. Přijela Simča, pěkná blondýnka, a také poslední kapka pro Ně. Hned druhý den se ve schránkách všech obyvatelů domu objevili letáky upozorňující na náš privát (viz. foto dole). Do té doby nic netušící sousedi zkontaktovali policii, ne kvůli privátu, ale hlavně kvůli opět se vyskytujícím lžím o prodeji drog. Policie to vyšetřila, zaprotokolovala (pokud má někdo k těmto materiálům přístup, může si to najít) – a došla ke správnému závěru, že s drogami nemáme nic společného!
Pachatelé této letákové akce, i nestranik na fórech, se tímto dopustili trestného činu pomluvy a bylo by možné je žalovat (!).

Říká se, že konkurence zkvalitňuje služby, u tohoto odvětví to bohužel očividně neplatí... Budeme muset s privátkem skončit, protože když se přestěhujeme, vše začne nanovo – stačí poslat sousedům dopis a museli bychom se opět stěhovat (tzn. 80 000kč v tahu jen za kauce, nájmy a poplatky RK ). Priváty jsou v tomhle velmi zranitelné a v ČB se začínají používat zatraceně špinavé praktiky…


A co holky z Fantazie?
Sofie, Lenka a Tina si založily vlastní privátek.
Adélka a Pavlínka skončily. Simonka už nepřijede.
« Méně

Otevírací doba

Pondělí
9:00 - 21:00
Úterý
9:00 - 21:00
Středa
9:00 - 21:00
Čtvrtek
9:00 - 21:00
Pátek
9:00 - 21:00
Sobota
10:00 - 23:00
Neděle
13:00 - 19:00
Zobrazit celou fotogalerii

Věk: Prsa: Výška: Váha:
Barva vlasů: Délka vlasů: Míry: Barva očí:

Statistika zobrazení

dnes 3
týden 13
měsíc 38
Celkem 155208
Česky
Zápis privátu
Katalog více než 180 privátů
Erotické priváty a dívky z privátů