Reklama sexchat.cz
Erogen
Info a foto
Popis
Dívky z privátu
Topovat

Avalon masáže

dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Chodská, Praha Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má celkem 5 dívek
ID 184

Základní info o privátu

PRIVÁTNÍ GENTLEMANSKÝ KLUB AVALON.

V Avalon klubu se můžete těšit na naše krásné masérky, které se o Vás postarají v luxusních a nadstandardně vybavených pokojích. Dále pro Vás máme naše privátní SPA ve kterém nechybí sauna, bazén s protiproudem, výřivkou, masérnou a příjemnou odpočívarnou. Pro Vaše pohodlí a zábavu nechybí ani
televize s karaoke. Příjemnou atmosféru a odpočinek můžete najít v našem baru s vodními dýmkami a krbem

ETIKA
Zákládame si na na tom, aby každý náš host se citíl královsky a proto naše služby odpovídají nejvyšší kvalitě a nejlepším možným standardům. Ke každému hostu se chováme s nejvyšší diskrétností a proto se nikdo nedozví, že náš club navštěvujete nebo jak rádi relaxujete po těžkém dni.

Masáže
naše krásné dívky se o Vás postarají v luxusně zařízených pokojích pro Vaše největší pohodlí tu jsou v každém pokoji připraveny sprchy a o pocit luxusu se postará příjemné a intimní LED osvětlení doplněné designerském nábytkem a výbavou.

Spa
V našem SPA najdete bazén s protiproudem a výřivkou, saunu, masérnu a odpočívárnu.

Relax
Relaxovat u náš můžete s kvalitními alko a nealko nápoji, vodní dýmkou v barové části s TV kde Vám zaručeně neunikne živý přenos oblíbeného sportu nebo jen tak posedět u krbu.

Hygiena
Před každou a po každé masáži je povinná koupel ( sprcha). Každý náš pokoj je po každé mašázi vydesinfikován a uklizen, aby byl v nejvyšší kvalitě připraven pro dalšího klienta.

Otevírací doba

denně 11:00 - 3:00