Reklama sexchat.cz
StartErotique
Info a foto
O dívce
Praktiky a otevřeno
Další dívky
Topovat

Katrin

z privátu Excelent Masáže
dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Marie Cibulkové 14 (Vyšehrad), Praha 4 Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má 4 dívky
Jazyky
ID 47979

Základní informace Katrin

NÁSTUPNÍ FINANČNÍ BONUS!!! NÁBOR-HLEDÁME NOVÉ MASÉRKY!!!GARANCE NEJVYŠŠÍCH VÝDĚLKU A NEJLEPŠÍHO ZÁZEMÍ V PRAZE!!! Více na našich stránkách...Těšíme se na Vás! :-) Katrin, Karolína, Jessica,
Sandra, Viky, Elen, Nela, Aneta, Laura a další pracují v salonu Excelent masáže. Rády Vás přivítají v noblesních prostorách erotického masážního
salónu nedaleko centra Prahy, ve kterém si můžete zvolit nejen druh masáže, ale také si vybrat masérku podle svého přání. Luxusně zařízené pokoje a koupelny jsou samozřejmostí. Diskrétnost a soukromí je zaručeno. Nabízíme tyto masáže - klasickou erotickou, mýdlovou, nuru, pro páry, intim, NOVĚ masáž penisu, královská čtyřřuční, excelent spa - které můžete doplnit též masáží nohama či masáží prostaty.
Pracovní doba podniku je pondělí až něděle je 10:00-22:00 Rozvrh jednotlivých masérek najdete na stránkách salonu. Naše služby můžete darovat pomocí dárkových poukazů. Najdete nás nedaleko Kongresového centra, můžete přijet vlastním vozidlem – parkování v ulici nebo nedaleko, MHD - pár minut pěšky ze stanice metra Vyšehrad nebo Pražského povstání, bus - zastávka Vyšehrad nebo Jedličkův ústav. Adresa: Excelent masáže, Marie Cibulkové 14, Praha 4.
NÁBOR-HLEDÁME NOVÉ MASÉRKY!!!GARANCE NEJVYŠŠÍCH VÝDĚLKU A NEJLEPŠÍHO ZÁZEMÍ V PRAZE!!! Více na našich stránkách...Těšíme se na Vás! :-)
NÁSTUPNÍ FINANČNÍ BONUS!!!

Věk:23 let
Prsa:č. 2
Výška:175 cm
Váha:50 kg
Vlasy:Blond

Možné praktiky dívky Katrin

Masáž

Otevírací doba

denně 10:00 - 22:00