Reklama
reklama
Reklama
Info a foto
Popis
Návštěvnost
Topovat

Klub Trojka i Azyl Přerov

dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Tovačovská 2b, Přerov Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky U podniku není žádná dívka
ID 1105

Základní info o privátu

Klub TROJKA je menší privátní klub, který má v programu pravidelné pořádání SWINGERS party (středa od 16:00 a sobota od 20:00), BDSM party (každý pátek od 20:00) a dalších podobně zaměřených akcí. Tomu odpovídá interiér Klubu, kdy každá místnost je svým pojetím originální. Mimo pravidelné akce můžete využít Klub jako MILENECKÝ AZYL buď v páru, nebo v menších skupinách.
Klub se nachází v klidné části města v rodinném domku na samostatném pozemku s vlastním parkovištěm. Součástí velké místnosti s krbem v přízemí je bar s bohatou nabídkou alko i nealko nápojů. Uzamykatelné skříňky, ručníky, osušky a hygienické potřeby se nacházejí v šatně vedle koupelen. Pokoj skleněnka je naprosto výjimečný a potěší zejména kandaulisty. Pro milovníky BDSM jsou připraveny dvě místnosti, které vás uchvátí jak nábytkem, tak i množstvím pomůcek, které můžete použít. Ordinace vybavená gynekologickým křeslem potěší příznivce bílých plášťů. Klub je částečně klimatizován. V letních měsících lze využít krytou terasu s ohništěm.
Klub dbá na naprostou diskrétnost hostů a v celém objektu je v průběhu akcí zákaz pořizování jakýchkoli záznamů. Díky stavebnímu uspořádání se v případě azylu, nebo pronájmu nemusíte obávat kontaktu s jinou osobou. Azyl i pronájem je možný vždy pouze jednomu páru, nebo skupině.
Hygiena a s tím související dezinfekce je naší prioritou a o její dodržování prosíme i vás.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Otevírací doba

Otevřeno NONSTOP celý týden