Reklama sexchat.cz
StartErotique
Info a foto
O dívce
Praktiky a otevřeno
Topovat

Lady Viki

z privátu Lady Viki Zlín
dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa K Majáku, Zlín Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má 1 dívku
Jazyky
ID 48914

Základní informace Lady Viki

Ráda Vám poskytnu něžnou, hladivou a relaxační erotickou masáž celého těla, s krásným jemným ručním zakončením :-)

Masáž probíhá tak, aby byl klient maximálně spokojený a prožil chvíle, na které bude rád vzpomínat a které si také v budoucnu rád zopakuje. Spokojenost klienta se přímo odráží na mé vlastní spokojenosti a dobrém pocitu
z vlastní činnosti.

Ve svých masážích, které probíhají na lehátku, používám krom dlaní a prstů i další velké tělesné plochy tak, aby se klient co nejlépe uvolnil, zrelaxoval a prožil se mnou co nejkrásnější chvíle ? Masíruji jen v kalhotkách a klientům dovoluji doteky. Doteky a hlazení mám moc ráda. Hranicí dostupnosti jsou jen mé kalhotky, pod které se nesmí. Během masáže hraje uklidňující relaxační hudba. Zakončení masáže probíhá hravou, něžnou ruční masáží penisu až do vyvrcholení. Lze si zvolit mezi hodinovou a 90-ti minutovou masáží.

Jsem certifikovaná masérka, pohybová terapeutka, fitness trenérka a poradkyně pro výživu (sportovně rekondiční masáže, havajská masáž, indická antistresová masáž, několik fitness, fyzio a výživových kurzů) s mnohaletou praxí práce s klienty. Po dohodě Vám ráda pomůžu i v těchto oborech ?

K dispozici jsem od pondělí do soboty mezi 14-21h. Můžete mi zavolat půl až hodinku předem a zkusit jestli mám volno. Nebo je možné si rezervovat termín v jakýkoliv čas, i mimo moji běžnou pracovní dobu, v tom případě jen požaduji menší zálohu předem, která se pak odečte z celkové ceny.

Sídlím přímo ve Zlíně, pět minut z centra.

Budu se na Vás těšit ?

Věk:38 let
Prsa:č. 3
Výška:180 cm
Váha:85 kg
Vlasy:Hnědé

Možné praktiky dívky Lady Viki

Masáž

Otevírací doba

denně 14:00 - 21:00