Reklama sexchat.cz
Erogen
Info a foto
Popis
Dívky z privátu
Topovat

Lucy masérka v Brně

dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Voroněžská, Brno Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má celkem 1 dívku
ID 1134

Základní info o privátu

Ahojky, jmenuji se Lucy a ráda bych tě pozvala k sobě na masáž.
V mé nabídce můžeš najít spirituálně založenou tantrickou masáž, při které se na sebe duševně napojíme a dále je masážní setkání založené na procesu celkového uvolnění, rozproudění a transformace, které se společně pokusíme docílit pomocí technik hlubokého dýchání,
slovního vedení a jemných, dlouhých tahů, které mohou vést až k úplnému vnitřnímu orgasmu a pocitu celkového uspokojení. Velmi mě baví hledat cesty a pomoci mužům zažívat, že vnitřní orgasmy bez ejakulace nejsou žádné mýty, ale jasná realita.
Mohu nabídnout ale i více eroticky založenou Body2body masáž, při které tě celým svým tělem budu masírovat, a při které dojde k naplnění tvých hlubších a pudovějších choutek těla.
A moji specialitou je i vědomé BDSM. Je to pro mě úžasný kreativní prostor, cesta, jak se dostat k pocitům a do vnitřních poloh, které člověk třeba i moc vidět nechce. Vnímám to jako skvělou a intenzivní možnost, jak si osahat hranice své síly a moci, třeba i skrze bezmoc, bolest... Ale žádné extrémy a bezduchá gesta u mě nečekej.
Masážím se věnuji již řadu let, během kterých jsem nasbírala nezbytné zkušenosti a vědomosti jak z praxe tak z kursů práce s tělem a sexualitou. Pořád je to věc, která mě naplňuje a kde se mohu dále rozvíjet. A potkávat s lidmi na hlubokých úrovních. A to mě baví a to přináší do setkání šťávu.
Pokud jsem tě zaujala, neváhej se ke mně objednat a doraž na masáž. A udělej si na ní opravdu čas a prostor, ať se má slova mohou naplnit :-)
Jen pozor - nabízím masáž, prodávám svou energii a pozornost, ne své tělo. chci aby se mě dotýkal jen ten, koho miluju. Moje tělo je mnou milovaný chrám, ne prodejní maso.
A právě proto můžeš být opravdu do hloubky uspokojen - i muži totiž mohou přijmat....

Otevírací doba

denně 8:00 - 20:00