Reklama sexchat.cz
Erogen
Info a foto
O dívce
Praktiky a otevřeno
Topovat

Dominika

z privátu Masáže Dominika Praha 5
dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Nad Kavalírkou, Praha 5 Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má 1 dívku
Jazyky
ID 46376

Základní informace Dominika

Ahoj přijď si ke mě odpočinout a vychutnat masáž Body to Body se společnou sprchou nebo zrelaxovat, zrevitalizovat a uvolnit mysl při tantrické masáží, která začíná společnou sprchou, která začíná společnou sprchou , kdy se vzájemně namydlíme :) masáž je doplněna o peeling celého těla - používám přírodní produkty . Cukrový peeling, kokosový BIO olej Masaz je zakončena erotickou masáži a masáži penisu. Jsem mladá, příjemná, usměvavá, pohodová holka . Těším se na tvou návštěvu.

Masáž Tělo na Tělo
Body to body Masáž

S masáží Tělo na Tělo zazijes nezapomenutelnou oslavu erotického doteku a něhy, mravenčení z mé blízkosti a doteku hřejivého tepla.
Budu tě hýčkat od hlavy až k patě, speciálně objímající, vášnivou a erotickou masáží. Budu tě masírovat nejenom předloktím, ale i celým svým úžasným, žensky měkkým tělem.
Vrcholem pro tebe je pak smyslná, pestrá a citlivá masáž intimních oblasti.
Olejová masáž je součástí každé masáže.
Tato masáž je citlivá, smyslná a velmi erotická masáž celého těla . Probíhá v těsné blízkosti fyzického kontaktu mezi tebou a mnou a provádí se s velkým množstvím teplého oleje. Pomalá smyslná masáž a smyslná atmosféra ti pomáhá uniknout z reálného světa a zažít intenzivní potěšení s hlubokou relaxací.
Lingam masáž - intenzivní a vzrušující
Sanskrtské slovo lingam se v tantře používá k popisu mužské genitální oblasti. Jako symbol mužského principu přírody je lingam čten a respektován. To je tomu i při masáží lingamu. Věnuji zvláštní pozornost oblasti vašich genitálií. Užijete si ji spolu s vysoce erotickou masáží Tělo na Tělo, která bude doladěna extra dlouhou, intenzivní a nápaditou intimní masáží.

Věk:33 let
Prsa:č. 3
Výška:172 cm
Váha:70 kg
Vlasy:Hnědé
Míry:105 - 80 - 101

Možné praktiky dívky Dominika

Masáž

Otevírací doba

Pondělí 11:00 - 21:00
Úterý 9:00 - 21:00
Středa 9:00 - 21:00
Čtvrtek 9:00 - 21:00
Pátek 11:00 - 23:00
Sobota 15:00 - 23:00
Neděle 11:00 - 21:00