Reklama sexchat.cz
Erogen
Info a foto
Popis
Dívky z privátu
Topovat

Masáže LuxuryGrand Praha

dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Žitomírská 38, Praha Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má celkem 5 dívek
ID 100

Základní info o privátu

EROTICKÉ MASÁŽE Praha Luxury GRAND
NURU MASÁŽE PRAHA

Zveme Vás do diskrétního salónu na ulici Žitomírská Praha Vršovice. U nás si můžete dopřát celkovou relaxaci a erotiku. Nabízíme erotické,tantra a nuru masáže celého těla ( hlava,šíje, krční páteř, záda,ruce, nohy.),také masáž třísel.Masérky Vám nabídnou masáže tělo na tělo,prsní
masáž, masáž prostaty, společnou sprchu, autoerotiku a vzájemné uspokojování masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením nebo vyvrcholením mezi prsa :-)

ORÁL ANI KLASICKÝ SEX SE U NÁS NEPOSKYTUJE !!

NOVINKA: Originální Nuru masáž. Masáž se provádí nuru gelem. Nuru gel je mimořádně kluzký, hypoalergenní a neparfémovaný gel, používaný pro erotické masáže, u které dochází ke tření těl masáž tělo na tělo. Nuru gel je populární po celém světě, je vyráběn z extraktu mořských řas, pokožka po něm zůstavá hebká a hydratovaná. Masáž začína společnou sprchou s masérkou. Masérka masíruje uplně nahá, masáž je tělo na tělo, kdy masérka masíruje celým svým tělem, klouže se po vás svým bříškem, prsíčkama a zadečkem. Je to nový erotický zážitek pro Vás.

Naše masérky každému zákazníkovi dopřejou kvalitní masáž celého těla.Máme výběr z krásných masérek. Jste unavení po práci a potřebujete si odpočinout, odbourat stres a zažít něco nevšedního? Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si u nás erotickou masáž. Záleží na Vás jestli si chcete při masáži povídat nebo jen odpočívat. Na rozdíl od privátu Vám masáž přijde více procítěnější, kdy doteky masérek s Vaším tělem dokážou divy. Snažily jsme se pro Vás vytvořit ideální prostředí pro erotické masáže. Můžeme Vám nabídnout útulné pokojíčky. Masírujeme na velkých molitanových podložkách. Pomoci tlumeného osvětlení, svitu svíček a doprovodu relaxační hudby si u nás erotickou masáž určitě užijete. Je možné u nás zakoupit i dárkové poukazy na erotickou masáž. Budeme se těšit na vaší návštěvu.

Nechte se rozmazlovat od dvou masérek :

Dopřejte si masáž od dvou krásných masérek :-) Erotickou a nebo nuru masáž celého těla.Budem Tě rozmazlovat svými doteky, hýčkat tě.Je to čas, kdy se budeme věnovat pouze Tobě…… Nuru masáž se provádí nuru gelem, ten je mimořádně kluzký gel používaný pro erotické masáže, u které dochází ke tření těl masáž tělo na tělo. Masérka masíruje úplně nahá masíruje celým svým tělem, klouže se po Vás svým bříškem, prsíčkama a zadečkem.Masáž je velice osvěžující hlavně v teplých dnech...

Nuru masáž

Nuru masáž je masáž tělo na tělo,kdy vás masérka masíruje nahá celým svým tělem.Nuru masáž se provádí nuru gelem,ktrerý je hodně kluzký.Masáž začína společnou sprchou s masérkou.Masérka masíruje uplně nahá másáž je tělo na tělo,kdy masérka masíruje celým svým tělem klouže se po Vás svým bříškem,prsíčkama a zadečkem…….Nuru gel dovážíme z Japonska.Nuru gel je u erotických masáží velmi oblíbený.Nuru masáž provádíme na nafukovací matraci nebo na molitanové podložce.Dopřejte si něco originálního.

Tenga Egg masáž

Tato masáž má mnoho podobných znaků jako všechny erotické masáže. Je prováděna krásnými a sexy masérkami. I zde je vhodné, aby prostředí pro masáž bylo co nejvíce intimní, aby si to masírovaný co nejvíce užil. Před samotným použitím tenga egg se masérka bude dotýkat celého Vašeho těla, aby tak docílila uvolnění a připravila Vás na nával příjemných pocitů. To nejlepší Vás však stále čeká. Masérka před vámi rozdělá úplně nové vajíčko tenga egg, abyste měl jistotu, že ho nikdo před Vámi nepoužíval. Poté do něj nalije lubrikační gel, aby zamezila nepříjemnému tření, a nasadí vajíčko na Váš žalud a začne s ní pomalu a pak intenzivněji pohybovat nahoru a dolu.Výstupky uvnitř vajíčka zajistí, že dojde k maximální stimulaci. Tenga masáž je mnohem příjemnější, než kdyby Vám masérka prováděla uspokojení rukou.Je to nový erotický zážitek pro Vás

EROTICKÁ MASÁŽ PRO ŽENY

Relaxační,erotické a intimní masáže nejsou určené jen pro muže. Dopřejte i svým drahým polovičkám trochu něhy a hýčkání. Překvapte je dárkovým poukazem na masáž.Jelikož se specializujeme na masáže pro muže, tak myslíme i na ženy, které se z nějakého důvodu stydí nebo nechtějí být masírovany mužem.Proto v našem salónu máme máserky,které nabízí masáže pro ženy…


EROTICKÁ MASÁŽ PRO PÁRY

Je úžasná volba v případě, kdy chcete nějakým způsobem oživit či zpestřit svůj sexuální život. Je však velmi vhodné si s partnerem či partnerkou promluvit o tom, jakým způsobem budete chtít masáž prožít a případně, jak ji zakončit. A vždy je také dobré se držet hranic partnera, který je ve dvojici umírněnější. Účelem erotické masáže pro páry je přece to, abyste odcházeli spokojení oba dva.Muži milují přítomnost 2 nahých žen. A když se jedna dotýká druhé, rozhodně ho to nenechá klidným.Představte si, jak se s partnerkou držíte za ruku a masérky nádherně hladí. Můžete současně prožívat překrásné pocity a sdílet je se svou drahou polovičkou.Když dostanete chuť, můžete samozřejmě převzít roli masérky a svou přítelkyni či přítele namasírovat.Není žádnou výjimkou, že se při erotické masáži pořádně nažhavíte a budete nesmírně vzrušeni. A bude jen na vás, jak se rozhodnete pokračovat. Masérky vás budou rády hladit i dráždit. Jestliže si to ale přejete, nechají vám masérky prostor pro vaše vzájemné milostné hrátky.Po párové erotické masáži vám bude samozřejmě k dispozici sprcha, kterou si můžete s partnerkou či partnerem společně vychutnat.
Erotická masáž obou partnerů, se závěrem podle vašich představ.Nechte se rozmazlovat od masérky nebo si dopřejte spolu sex je to vše,jen na vaší fantazii :-)

MASÁŽE LUXURY

Erotické a nuru masáže Luxury nabízí profesionální masáže pro muže a ženy a páry v pohodovém prostředí, kde se zaměřujeme na poskytování služeb nejvyšší kvality spolu s vynikající péčí o zákazníka. Péče o Vaše pohodlí a blaho je naší absolutní prioritou!

Snažily jsme se pro Vás vytvořit ideální prostředí pro erotické masáže. Můžeme Vám nabídnout 5 útulných pokojíčků. Masírujeme na velkých masážních podložkách 2 metry na 2 metry.Pomoci tlumeného osvětlení, svitu svíček a doprovodu videa a relaxační hudby si u nás masáž určitě užijete.

Staňte se VIP členem a čerpejte řadu výhod....

Novinka

Mýdlová masáž

Mýdlová masáž, je původem z Turecka je to orientální masáž velice oblíbená a žádaná.Mýdlová masáž je prováděná mýdlovou pěnou už začátek masáže je velice příjemný, dáte si s masérkou společnou sprchu na prohřátí , následně se přesunete do pokojíčku ,kde následuje peeling speciální žínkou. Žínka příjemně prokrví každý kousek vašeho těla poté je aplikována mýdlová pěna přírodní mořskou houbou a mýdlová masáž může začít …příjemně se kouká na nahé ženské tělo, které je pokryté mýdlovou pěnou .Mýdlovou masáž doporučujeme, je velice vzrušující a přiíemná masérky se budou věnovat celému Vašemu tělu….Masáž je zakončená Vaším vyvrcholením :-)

Lesbishow

Začíná žhavou společnou sprchou s masérkami.Blízkost nahých mokrých těl bude pro Vás velmi vzrušující.Masírují celé nahé můžete se jich dotýkat po celém těle můžete se mazlit nabídnou Vám vzájemné uspokojování rukou.Při masáži si Vás budou hýčkat a rozmazlovat věnují se každému kousku vašeho těla, obzvláště si nechávají záležet na erotogenních zónách.V těsné blízkosti ucítíte jejich vůni a uvidíte, jak jejich jazýčky vyhledávají ty nejintimnější části jejich těla :-)něžné hrátky můžete sledovat,nebo se připojit v rámci naších pravidel.Sexy tělíčka, profesionální tahy,provokativní pohledy, něžnosti to vše Vám můžou nabídnout :-)

Otevírací doba

denně 8:00 - 23:00