Reklama sexchat.cz
Erogen
Info a foto
Popis
Dívky z privátu
Topovat

Masáže Paragaté Praha

dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Jeseniova, Praha Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má celkem 2 dívky
ID 749

Základní info o privátu

Studio Paragaté je jedinečné svým týmem masérek, které procházejí tantrickými, BDSM a jinými kurzy. Masírují v ČR i v top zahraničních studiích. Dávání tantricko-erotických masáží je to, co je skutečně baví.

Práce se sexuální enegií-vzrušením je pro ně hra, kterou dokáží z běžného uspokojení povýšit na mnohonásobný orgasmus, extatický
zážitek, napínavou atmosféru plnou vzrušení, péče i překvapení.

Známe dobře, to co už znáte jinde.
Víme ale, že ti náročnější klienti touží po vlídnějším přístupu, blízkosti a smyslných zážitcích, které jinde nenajdete. Uděláme tak pro vás ze smyslné masáže nezapomenutelný zážitek.

Tantrické masáže v našem pojetí jsou krásným a hlubokým erotickým zážitkem. Nejde o přehnaně duchovní EZOpřístup ani vám masérka nezakáže evakuovat. Naopak vám dopřeje dlouhou a opakující se vzrušující intimní masáž a pomůže vám se maximálně uvolnit a užít si péči, vzrušení i blízkost.

Smyslné BDSM masáže přináší napínavou hru. Nečekejte Drsnou vulgární dominu! U nás je BDSM přístup o odevzdání se a o hře mezi jemnou bolestí a vzrušením. Atmosféru podtrhuje smyslné prádlo masérky, hračky, ale i speciální masáže (foot a anal masáže které jsou u nás BEZ PŘÍPLATKU!!!)

Snadné objednání přes telefon, whatsapp nebo emailem (emailmin den předem).
Objednávací čas 8:00 až 21:00

Na adrese našeho studia nenajdete žádnou ceduli.
ZVONEK MASAZE

Lze platit hotově nebo před masáží převodem na účet.
Přijímáme poukazy a FKSP
Nepřijímáme platební karty

Otevírací doba

denně 9:00 - 23:00