Reklama sexchat.cz
Erogen
Info a foto
Popis
Dívky z privátu
Topovat

Matouš escort Praha

dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Praha
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má celkem 1 dívku
ID 420

Základní info o privátu

Nabízím ženám profesionální erotické služby se zaměřením na tvé uspokojení a potřeby. Jsi sexuálně frustrovaná nebo chceš diskrétně naplnit své fantazie? Ještě nikdy jsi nezažila orgasmus? Nemáš čas nebo chuť na randění a vztahy? Jsi na správné adrese.

Nabízím něžné nebo dominantní milování. Můžu tě u toho líbat, masírovat, hladit
tě po vlasech, držet pod krkem, tahat za vlasy, nebo ti do ouška šeptat dirty talk. A to tak dlouho, jak jen budeš chtít, výdrž mám velkou. Zní hodina milování dobře? Sama si to se mnou můžeš řídit tak, abychom společně dosáhli tvého orgasmu. A to i několikrát. Můžu tě také udělat pusou přes klitoris a masírovat ti u toho bod G nebo dráždit análek.

Můžeme se setkat u tebe, u mě, nebo na azylu. Pokuď máš obavy, můžeme se nejprve setkat třeba u kávy. Nemám také problém s tím, pokuď máš nějaký handicap nebo problém sexuálního charakteru, který společně můžeme zkusit překonat. Určitě se přede mnou nemusíš stydět, mou prioritou je porozumět tvým potřebám a uspokojit je. Na všem se lze domluvit. Při oboustranné spokojenosti preferuji pravidelné setkávání.

Budu se těšit na tvůj telefonát nebo vzkaz.

Otevírací doba

denně 8:00 - 0:00