Reklama sexchat.cz
StartErotique
Info a foto
O dívce
Praktiky a otevřeno
Topovat

Terka

z privátu Relax masáže
dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Patočkova, Praha 6 Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má 1 dívku
Jazyky
ID 41464

Základní informace Terka

Jmenuji se Terka,
Ráda bych tě přivítala s úsměvem a milým přístupem u mě v bytečku na uvolnujicí a relaxační masáž.Soukromi, příjemná hudba,něha,péče,osobní kontakt a domluva s vstřícnosti.Slastný zážitek při hudbě a svíčkách Ti
poskytne svůdná blondýnka pomocí různých druhů vzrušujících doteků.
Přijď' si vychutnat vzrušující
a uvolňující erotickou masáž, Body to Body masáž celým mým tělem, kde si Tě Budu hýčkat, dráždit svými doteky, nehty a mými ňadry.
Součást masáže je Masáž Lingamu:
Lingam je označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt. Masáž pohlaví a Intimních partií rozproudí tvoji sexuální energii a má blahodárný vliv na tvoje tělo. Během intimní masáže se do tvého těla vyplaví pozitivní hormony, které tě na dlouhou dobu nabijí energií. Příjemnou atmosféru navozuje příjemný tón relaxační hudby, tlumená světla a vůně vonných svíček. Poté rozehřeji své hbité prsty začínám používat techniky, které zajistí důkladné prokrvení penisu, příjemnou relaxaci a naprosté uvolnění. Cílem není okamžité vyvrcholení, ale naopak oddalovat rozkoš co nejdéle. Masáž je následně zakončena vyvrcholením a přívalem nové pozitivní energie. Vzrušující a nezapomenutelný zážitek se zralou a zkušenou masérkou Tě přivede na vrchol blaha. Ráda ti zpestřím den, svými něžnými dotyky. Doporučuji se objednat na určitou hodinu, ať máte jistotu, že termín bude volný.
Těším se na Tvou milou návštěvu.
Terka
!!!! NA SMS NEREAGUJI !!!!!

Věk:38 let
Prsa:č. 4
Výška:160 cm
Váha:65 kg
Vlasy:Blond

Možné praktiky dívky Terka

Masáž

Otevírací doba

denně 8:00 - 23:00