Reklama
reklama
Reklama
-->
Info a foto
O dívce
Praktiky a otevřeno
Další dívky
Návštěvnost
Topovat

Míša

z privátu Tantra rituals Michaela
dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa 976/3, Praha 3 Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
E-mail Neuvedeno
Dívky Podnik má celkem 2 dívky
Jazyky Česky Anglicky Německy Slovensky Francouzsky Rusky Španělsky Italsky
ID 40728

Základní informace Míša

Zdravím všechny gentlemany. Přijďte prožít zážitek který nikdy nezapomenete, přijde si dopřát trochu relax a péče v tento frustrující čas.

Tantru vnímám jako kouzelné propojení uvolňující masáže s laskavým dotykem duše a uměním sebelásky. Dává prostor pro naprostý únik z často náročné a
vyčerpávající reality, ve které se hodnotí především dosažení perfektního výkonu za každé situace. Nabízí příjemně strávený čas, ve kterém zastavíš tok negativních myšlenek, emocí a naučíš se prožívat okamžik právě tady a teď. Líbí se mi, že tantra je založená na přirozenosti a vzájemném respektu. Zároveň mě tantra naučila, že lásku člověk nemusí pouze dávat, ale každý si zaslouží být také její příjemce. Věřím, že naše vzájemná cesta bude obohacujícím a nezapomenutelným zážitkem.

Na životě mě baví jeho rozmanitost a pestrost. Ráda objevuji nové věci a překonávám výzvy, které na mě osud přichystá. Zároveň mám ráda řád a pravidla, která pomáhají vést můj život tím správným směrem. Mým největším koníčkem je fitness a zdravý životní styl, který vnímám jako klíčový pro „well being“. Ráda trávím čas ve společnosti za zvuků dunícího velkoměsta, občas ale potřebuji strávit večer s pěknou knihou a svým vnitřním klidem. Život mě naučil, že všechno, co se v něm děje, má svůj důvod a smysl. I negativní zkušenost dokáže člověka posunout vpřed a předat mu nějaké poselství. Nikdy nic není černo – bílé a záleží pouze na tom, jaký odstín v něm najdeš zrovna ty.

Ráda dělám dlouhé masáže kde je na vše dostatek času a zároveň prostor si na sebe zvyknout. Potřebuješ vypnout hlavu? Jsi po těžkém rozchodu? Nebo chceš zažít vzrušující zážitek? S tím vším ti tantra a já ráda pomůžu.
Nabízím masáže od 1,5h - 3,5h

Využívám prostory velmi útulného a stylového studia na Žižkově. Studio je velmi čisté a po rekonstrukci. Ráda zašlu foto pokud mi napíšeš přes whats app.Budu se těšit na viděnou.

Věk:26 let
Prsa:č.2
Výška:173 cm
Váha:60 kg
Vlasy:Blond
Míry:-

Možné praktiky dívky Míša

Masáž

Otevírací doba

Pondělí10:00 - 22:00
Úterý10:00 - 22:00
Středa10:00 - 22:00
Čtvrtek10:00 - 22:00
Pátek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Neděle10:00 - 22:00