Reklama sexchat.cz
Erogen
Info a foto
Popis
Dívky z privátu
Topovat

Zuzka privat

dlighbox
Zavřít
Zvětšit
Adresa Radlická, Praha Mapa
Řekni mi, že voláš z NaPrivát.cz
Dívky Podnik má celkem 1 dívku
ID 1001

Základní info o privátu

Macátá milfka tě ráda přivítá na hambaté hrátky. Prsa 5tky tě okouzlí a zároveň i potěší, můžeš se v nich krásně porochnit. Přivítám jak zkušené hřebce, tak i nezkušené zajíčky, které proškolím. Lehčí SMko vítám a moc mě to baví. Mám bičíky, důtky, rákosky a kvalitní pouta. Nějaké role, ty ponížený sluha já madam, kterou musíš uspokojit, nebo můj žák? Mučení, trápení varlátek.
Sexík s nadrženou samicí, kde ty máš při poloze já nahoře ksichtík v mejch pětkách. Vše je možné dokonce i to nemožné. Orálek bez ti nabídnu a i si ho užiju. Nečekej a volej, potřebuji ukojit své chutě na pořádném nemravovi.
Nabízím i možnost naprostého relaxu - nejdříve společné mydlení ve spršce na uvolnění těla. následně profesionální masáž, kde ti promasíruji svalstvo a nezapomenutelná erotická masáž, kterou jen tak někde nenajdeš! Masíruji každým kouskem svého těla jako štětcem po plátně, patřičně nahřátým olejíčkem. Nenechavé prstíky se budou věnovat i tvému pokladu. Namasíruji tě speciální technikou skutečného oddalování až budeš prosit, abych tě konečně nechala uvolnit. Přijď se zaradovat na ženské, néééé křehulce. Zavolat můžeš i v případě, že bys chtěl (za kredit do mobilu) zkusit něco "pouze" po telefonu.
Nemusíše se bát přijít - u mě se desinfikuje po každém klientovi! Je možné změřit teplotu jak mou, tak i tvoji. Čistota nade vše :)
Těším se na Tebe Nadržená Zuzka

Otevírací doba

Otevřeno NONSTOP celý týden