Ověřování dívek a privátů

Vždy chceme přinášet něco navíc oproti jiným portálům, a proto jsme na stránkách NaPrivat.cz spustili ověřování dívek a privátů abychom Vám, našim návštěvníkům, přinesli možnost vybrat si zaručeně ověřenou dívku či podnik.

Co přináší ověřeno?

Takto označené dívky mají ve svém profilu minimálně 1 fotografii s kravatou opatřenou logem NaPrivat.cz prokazující pravost a reálnost pořízeného obrázku. Máte tedy jistotu, že sa jedná skutečně o obrázek dané dívky.Pokud se ikonka ověřeno nachází u privátu, znamená to, že minimálně polovina dívek z privátu má nejméně 1 ověřenou fotografii.

Díky ověření nebudete překvapeni

Podmínkou pro získání OVĚŘENO je minimálně 1 fotografie u profilu modelky, na které musí být vidět skoro celá postava ověřované modelky a také ověřovací kravata NaPrivat.cz. U ověřené dívky se tedy nemusíte bát nepříjemného překvapení. Jedině NaPrivat.cz Vám dává jistotu, že fotografie dívky s kravatou odpovídají skutečnosti.

Jak zobrazit ověřené?

Ověřené dívky i priváty se zobrazují již v základním nastavení výpisu dívek či privátů společně s těmi neověřenými. Pokud chcete vidět pouze ověřené dívky a priváty, zaškrtněte ve filtru možnost OVĚŘENÉ, případně zvolte možnost OVĚŘENÉ PRIVÁTY v levém menu (výpis krajů).

Informace pro priváty a dívky

Záleží vám na klientech a chcete prokázat férový a proklientský přístup? Dokažte návštěvníkům našich stránek, že vaše dívky splňují podmínky pro získání ověření a zvyšte tak důvěru návštěvníků NaPrivat.cz ve váš podnik.

Ověření Vám přivede nové klienty

Ověřené podniky mají výrazně vyšší návštěvnost než podniky bez ověřených dívek. Zvyšte tak jednoduchým způsobem ziskovost svého privátu.

Jak získat ověření

Pokud chcete mít své dívky ověřeny, vyžádejte si u svého obchodního zástupce kravaty NaPrivat.cz, která vám budou poskytnuty ZDARMA.