Proč inzerovat na NaPrivat.cz

Pomůže Vám se správou a zefektivněním Vaší inzerce
Přivede Vám mnoho nových klientů. Denně nás navštíví přes 10000 mužů hledajících privát.
Jednoduchá správa veškeré Vaší inzerce z jednoho místa

Váš podnik se zviditelní

Inzerujte na největším českém portálu s erotickými priváty. Denně Vás uvidí více než 10 000 unikátních návštěvníků - Vašich poteciálních klientů. Oslovte je i Vy!

Jak inzerce funguje

NaPrivat.cz obsahuje stovky prezentací nejvýznamnějších českých privátů, ale i menších podniků z celé České republiky. Měsíčně navštíví portál přes 300 000 návštěvníků, jejichž cílem je si na našich stránkach vybrat podnik, který poté navštíví. Vybírají si z naší přehlené nabídky privátů zejména dle lokality, kde se má požadovaný podnik nacházet.

Návštěvník hledá přímo Vás

Návštěvník se v prezentaci dozví nejen všechny kontaktní údaje na Váš podnik, tedy zejména polohu a telefonní číslo, ale seznámí se také s Vaší otevírací dobou, cenami či vybavením. Zákazníka však zajímají především slečny a jejich prezentace, proto máte možnost bez omezení počtu vytvářet Vašim slečnám jednotlivé profily, na které se návštěvník dostane přes profil Vašeho podniku nebo přímo při vyhledávání dívek.

Jak začít inzerovat

Zaregistrujte se na níže uvedeném odkaze. Připravte si Vaše telefonní číslo, které je zapotřebí k vložení inzerce. Poté můžete hned začít vyplňovat Vaši prezentaci. Nejpozději v průběhu příštího pracovního dne Vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce, který s Vámi probere možnosti inzerce a vysvětlí všechny způsoby, které při propagaci Vašeho podniku můžete využít.

Kolik mě to bude stát

Abychom dokázali zachovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb a neustále navyšovat vysokou návštěvnost portálu návštěvníky privátů (Vaše cílová skupina), je inzerce na NaPrivat.cz zpoplatněna měsíčním poplatkem. Při nové registraci Vám nabízíme slevu 50% na první měsíc, abyste si efektivitu inzerce u nás mohli ověřiti. Nejde nám o jednorázový poplatek, ale o dlouhodobě fungující spolupráci, se kterou bude náš klient spokojen.